www.kostkaserwis.pl
-------------------
Zadbamy o wizerunek Twojego domu lub firmy.
czyszczenie

Pranie dywanów

Dywan to zwykle inwestycja na długie lata – aby jednak móc jak najdłużej cieszyć się jego oryginalnym wyglądem, należy dbać o regularne czyszczenie go. W przeciwnym razie zabrudzenia mogą z czasem okazać się nie do usunięcia, a my będziemy musieli pożegnać się z nim raz na zawsze.

Dlatego też proponujemy Państwu dzisiaj profesjonalne pranie dywanów, wykonywane sprawdzonym, najwyższej jakości sprzętem, który nie niszczy jego struktury, nie ma wpływu na jego kolorystykę ani miękkość i pozwala przywrócić mu dawny blask. Pranie dywanów wymaga bowiem wprawy i doświadczenia – tylko wtedy nie uszkodzimy ich powierzchni i pozbędziemy się wszelkich plam i nieestetycznie osadzającego się na włóknach kurzu.

Pranie dywanów każdorazowo rozpoczynamy od odkurzenia ich powierzchni za pomocą specjalnego odkurzacza kolumnowego, zaopatrzonego w wirującą szczotkę, pozwalającą na jeszcze dokładniejsze czyszczenie powierzchni. Jest to sprzęt o wiele bardziej zaawansowany od tradycyjnych odkurzaczy domowych, dzięki czemu efekty, jakie można uzyskać przy jego użyciu, także są o niebo bardziej satysfakcjonujące.

pranie dywanów #1 pranie dywanów #2 pranie dywanów #3

Następnie przechodzimy do części właściwej, jaką jest pranie dywanów za pomocą sprzętu ciśnieniowego słynnej niemieckiej firmy Kärcher, która w branży od lat nie ma sobie równych. Oferowane przez nią urządzenia są solidne i wydajne, a prane przy ich pomocy dywany, wykładziny i tapicerki zachowują swój naturalny wygląd przy jednoczesnym wyeliminowaniu wszelkiego typu zabrudzeń.

Pranie dywanów wymaga także użycia zaawansowanych środków chemicznych, które skutecznie rozprawią się z plamami, kurzem i innego typu zabrudzeniami, a jednocześnie nie uszkodzą ich powierzchni. Dlatego też sięgamy po wyłącznie sprawdzone środki, rekomendowane w tym zawodzie od wielu lat.

Nasze usługi wykonujemy na terenie Łodzi i okolic – jeżeli zatem interesuje Państwa pranie dywanów, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy najwyższą jakość przeprowadzanych prac, terminowość oraz promocyjne ceny, jakich próżno szukać u konkurencji.