www.kostkaserwis.pl
-------------------
Zadbamy o wizerunek Twojego domu lub firmy.
czyszczenie

Mycie elewacji

Niekiedy wystarczy kilka lat od malowania, aby elewacja naszego budynku pokryła się nieestetycznym brudem. Może złożyć się na to kilka czynników – niska jakość zastosowanej farby, sąsiedztwo z ruchliwą ulicą lub zakładem przemysłowym bądź też takie usytuowanie domu, które naraża go na ciągłe powiewy dymu z cudzych kominów. Duże znaczenie ma także kolor oraz faktura tynku. Co więcej, im większa nasiąkliwość tynku, tym mniejsze szanse, że zabrudzenia na bieżąco spłukiwać będzie deszcz.

Co zatem zrobić, kiedy nasz dom zacznie tracić na walorach wizualnych? Zainwestować w profesjonalne mycie elewacji. Szybko przywróci mu ono dawną świetność, a Państwa oczom znów ukaże się piękny dom w całej swojej okazałości. Ponieważ mycie elewacji jest jednak zajęciem angażującym, czasochłonnym i wymagającym użycia zaawansowanego sprzętu, odradzamy mycie elewacji na własną rękę – o wiele lepiej zdać się tutaj na pomoc fachowców, dla których jest to praca codzienna.

mycie elewacji #1 mycie elewacji #2 mycie elewacji #3

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom otworzyliśmy firmę, dla której mycie elewacji jest jedną z głównych specjalizacji. Działamy głównie na terenie Łodzi i okolic, każdego dnia oferując zaawansowaną pomoc z zakresu czyszczenia zabrudzonych powierzchni. Wyróżnia nas terminowość i solidność, a także konkurencyjne ceny, dzięki którym mycie elewacji nie będzie dla Państwa wydatkiem zbyt obciążającym. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zaś w naszej pracy wykorzystujemy myjkę ciśnieniową niemieckiej firmy Kärcher, znanej z wysokiej klasy sprzętu.

Ponieważ zabrudzenia okazują się często spore i trudne do usunięcia, sięgamy po środki najwyższej jakości, przy pomocy których mycie elewacji zawsze przynosi oczekiwane efekty. Działamy na zlecenia klientów korporacyjnych i indywidualnych i podejmujemy się prac na różnego typu budynkach, na mieszkalnych zaczynając, a na użyteczności publicznej kończąc. Ponieważ wiemy, jak wymagającym zajęciem jest mycie elewacji, każdorazowo dokładamy wszelkich starań, aby zabrudzenia zostały zlikwidowane w stu procentach, a elewacja Państwa domu znów stała się jego dumną wizytówką.